Zapraszamy na spotkanie z Łukaszem Malczewskim, laureatem wielu prestiżowych nagród fotograficznych.

Tematem kolejnego spotkania będzie „Delikatność” w fotografii Aktu i Portretowej. Warsztaty przeznaczone dla osób, które chcą poznać tajniki pracy uznanego fotografa Łukasza Malczewskiego podczas pracy z modelką oraz dowiedzieć się w czym tkwi tajemnica sukcesu jego fotografii.

Spotykamy się w wąskim gronie w jednym z warszawskich apartementów. Podczas warsztatów Łukasz wprowadzi uczestników w arkana pracy ze światłem ciągłym (profesjonalne oświetlenie filmowe w systemie Kino Flo), możliwościach jego modelowania, planowania i ustawiania planu zdjęciowego. Następnie będziecie mieli okazję podpatrzeć jak Łukasz pracuje z modelką podczas sesji.

Dzięki zastosowaniu oświetlenia ciągłego, uczestnicy cały czas mogą wykonywać fotografie bez konieczności używania wyzwalaczy jak to ma miejsce przy oświetleniu błyskowym

W trakcie warsztatów Łukasz będzie podpowiadał i oceniał Waszą pracę, korygował błędy i udzielał wskazówek jak ich unikać.

Dla kogo jest ten warsztat?

Dla każdego, kto ceni piękno ludzkiego ciała i chciałby nauczyć się lub poprawić swoje umiejętności (fotograficzne i edycyjne) pod okiem mistrza jakim niewątpliwie jest Łukasz Malczewski.

Każdy uczestnik warsztatów powinien świadomie korzystać ze swojej lustrzanki, swobodnie poruszać się w programach tematycznych i jej ustawianiach.

Kiedy?

Najbliższy termin zostanie podany na tej stronie. Jeśli jesteś zainteresowana/-y napisz do nas zapytaj@k2photo.pl

Prowadzący?

Łukasz Malczewski, uznany w Polsce i na świecie fotograf. Jego prace zdobywają rokrocznie, wiele prestiżowych naród i wyróżnień.

Cena?
Koszt uczestnictwa zostanie podany w momencie ogłoszenia nowej edycji warsztatów.

Gdzie?
Adres podamy uczestnikom drogą mailową

Jak wziąć udział?
Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie Formularza uczestnictwa.

Zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu lub odwołania warsztatów z przyczyn niezależnych od nas. W takim przypadku wszelkie wpłaty zostaną zwrócone.