MOTO-AKT" CZYLI PIĘKNA I BESTIA http://k2photo.pl/moto-akt/ Thu, 13 Nov 2014 08:13:40 +0000
http://k2photo.pl/?page_id=2738

Wraz z portalem Moto.pl zapraszamy na kolejne spotkanie z Łukaszem Malczewskim, laureatem wielu prestiżowych nagród fotograficznych.

Warsztaty przeznaczone miłośników piękna kobiecego ciała oraz motoryzacji. Połączenie tych dwóch elementów da Wam możliwość stworzenia przepięknych prac. Będziecie mieli okazje poznać techniki jakimi posługują się zawodowcy zajmujący się fotografią aut.

Spotykamy się w nietypowym studio, jedynym wyposażonym w specjalistyczne modyfikatory światła do fotografii motoryzacyjnej. Pozować będzie piękna Karolina w towarzystwie… bestii na 4 kółkach

W trakcie warsztatów Łukasz będzie podpowiadał i oceniał Waszą pracę, korygował błędy i udzielał wskazówek jak ich unikać.

Dla kogo jest ten warsztat?

Dla każdego, kto ceni piękno kobiecego ciała i chciałby nauczyć się lub poprawić swoje umiejętności (fotograficzne i edycyjne) pod okiem mistrza jakim niewątpliwie jest Łukasz Malczewski. Zadowoleni będą również miłośnicy motoryzacji, ponieważ studio w którym będziemy pracować jest jedynym i trudno dostępnym miejscem ab wykonać profesjonalne fotografie pięknego auta

Każdy uczestnik warsztatów powinien świadomie korzystać ze swojej lustrzanki, swobodnie poruszać się w programach tematycznych i jej ustawianiach.

Kiedy?

Warsztaty odbywają się w dniu 25 kwietnia 2015 roku w godz. 10:00-17:00 z przerwą na lunch. Prowadzący?

Łukasz Malczewski, uznany w Polsce i na świecie fotograf. Jego prace zdobywają rokrocznie, wiele prestiżowych naród i wyróżnień.

Cena? Koszt uczestnictwa wynosi 989 zł, Możesz zrobić komuś wartościowy prezent w postaci tego warsztatu? Skorzystaj z vouchera prezentowego K2Photo. Gdzie? Warszawa, ul. Olbrachta 94a Jak wziąć udział?

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie Formularza, oraz wpłatę kosztów uczestnictwa. Płatność za warsztaty następuje przelewem na konto 14 dni przed zajęciami.

W przypadku rezygnacji Uczestnika na 7 dni przed terminem warsztatów, potrącone zostanie 50% wpłaty, natomiast w terminie krótszym niż 3 dni – 100% wpłaty.

Zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu lub odwołania warsztatów z przyczyn niezależnych od nas. W takim przypadku wszelkie zaliczki zostaną zwrócone w całości.

]]>

2738