STOCK FOTO

Fotografia stockowa to prezentacja i sprzedaż zdjęć w portalach internetowych, tzw. bankach zdjęć, czyli stockach. Inaczej mówiąc jest to wystawianie zdjęć na sprzedaż.

Fotografie oferowane w bankach zdjęć często nie spełniają oczekiwań czy kryteriów wyszukiwania. Mamy wówczas do wyboru albo kompromis i zakup zdjęcia nie do końca nam pasującego albo wykonanie odpowiedniego zdjęcia, które spełni nasze oczekiwania.

Tego typu fotografia wymaga zastosowania specjalnego sprzętu oświetleniowego, często akcesoriów bezcieniowych i innych, które pozwolą ukazać fotografowany obiekt czysty, bez żadnych zbędnych cieni czy elementów w tle.

Aby fotografie stockowe były udane trzeba dobrze zrozumieć potrzeby klienta, wysłuchać jakich fotografii potrzebuje i gdzie będą one prezentowane. Potrafimy słuchać i odpowiedzieć na potrzeby dobrymi zdjęciami.

Jeżeli potrzebujesz odpowiedniego zdjęcia do folderu, planujesz produkcję katalogu swoich produktów, planujesz zmianę grafiki serwisu www to zapraszamy do kontaktu z nami. Wykonanym odpowiednie zdjęcia, pomożemy zrealizować Twoje projekty.

 ]]>