WARSZTATY – PODSTAWY FOTOGRAFII

http://k2photo.pl/warsztaty-podstawy-fotografii/ Thu, 31 Oct 2013 18:19:19 +0000
http://k2photo.pl/?page_id=959

Zapraszamy na dwudniowe spotkanie z fotografią. Intensywne połączenie wykładów i zajęć praktycznych. Podczas warsztatów dowiesz się co, kryje się pod tajemniczymi oznaczeniami P/A/S/M lub P/Av/Tv/M, które widzisz na pokrętłach aparatu. Nauczymy Cię co, to jest czułość ISO i korekta ekspozycji. Opowiemy czym, jest tzw. zasada złotego podziału oraz co kryje się pod pojęciem głębi ostrości.

nikon_3

Pokażemy przykłady i opowiemy o rodzajach obiektywów, ich zaletach i wadach. Wspomnimy o lampach błyskowych i przydatnych akcesoriach dla każdego fotografa takich jak blenda, wyzwalacz radiowy/wężyk spustowy czy dobry plecak fotograficzny.

Obszerną część szkolenia poświęcimy na ćwiczenia, aby teoria została poparta praktyką. Naszym celem jest to, aby po tych dwóch dniach „zielona ikonka auto” nie była przez Ciebie więcej używana.

Nauczymy Cię planowania zdjęcia już w głowie, zanim naciśniesz spust migawki. Po prostu pokażemy Ci jak świadomie robić zdjęcia.

Dla kogo jest ten warsztat?

Dla każdego kto, dopiero zaczyna swoją przygodę z fotografią cyfrową, dla każdego kto ,chciałby nauczyć się świadomie robić dobre zdjęcia. Zapraszamy zarówno osoby, które chcą nauczyć się od podstaw jak robić dobre zdjęcia, jak również osoby, które już „coś” wiedzą, a chciałby swoją wiedzę utrwalić, usystematyzować.

Kiedy?

Aktualną datę warsztatów znajdziesz w naszym formularzu uczestnictwa. Warsztaty z reguły odbywają się w weekendy, sobota i niedziela, godz. 10:00-16:00 z przerwą na lunch.

Cena?

Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 399 zł

Uczestnikom w trakcie warsztatu podczas 1 dnia zapewniamy:

    • zimne i ciepłe napoje (woda, soki, kawa i herbata),
    • drobne przekąski i owoce,
    • lunch.
Podczas 1-go dnia „szybka” kawa lub herbata po drodze.

Gdzie?

Warsztaty odbywać się będą:

1 Dzień – zajęcia teoretyczne

„Millenium Plaza Sp. z o.o.”

Aleje Jerozolimskie 123A,

02-017 Warszawa

2 Dzień – zajęcia praktyczne

Plener. Sprawdzimy w praktyce Wasza wiedzę zdobytą na zajęciach teoretycznych w formie ćwiczeń i zabawy. Po powrocie omówimy zdjęcia uczestników i podsumujemy warsztaty.

Jak wziąć udział?

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie Formularza uczestnictwa.

Zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu lub odwołania warsztatów z przyczyn niezależnych od nas. W takim przypadku wszelkie wpłaty zostaną zwrócone.

]]>