FOTOGRAFIA AKTU ORAZ POSTPRODUKCJI

http://k2photo.pl/fotografia-aktu-oraz-postprpodukcja/ Fri, 25 Oct 2013 15:35:28 +0000
http://k2photo.pl/?page_id=779

Warsztaty przeznaczone dla osób, które chcą poznać tajniki pracy uznanego fotografa Łukasza Malczewskiego zarówno w studio, podczas pracy z modelką i modelem, jak i przy procesie postprodukcji zdjęć.

Warsztaty odbywają się w cyklu dwudniowym. Podzielone są na bloki tematyczne, z których można skorzystać dowolnie wedle własnego wyboru:

Dzień 1 – Fotografia Aktu Dzień 2 – Postprodukcja

Pierwszy dzień – Fotografia Aktu

Spotkanie i praca w profesjonalnym studio fotograficznym. Spotykamy się w wąskim gronie maksymalnie 8 osób. Podczas warsztatów Łukasz wprowadzi uczestników w arkana pracy w studio, modelowania światła, planowania i ustawiania planu zdjęciowego. Następnie będziemy mieli okazję podpatrzeć

jak Łukasz pracuje z modelką i modelem podczas sesji. Kolejny etap to indywidualna praca każdego uczestnika i samodzielne realizowanie sesji zdjęciowej.

W trakcie warsztatów Łukasz będzie podpowiadał i oceniał Waszą pracę, korygował błędy i udzielał wskazówek jak ich unikać.

Dzień drugi – Postprodukcja

Łukasz w pierwszym etapie opowie na, co należy zwracać uwagę pracując ze zdjęciami, jak wybierać te najlepsze, jak pracuje i poprawia swoje zdjęcia w programach graficznych Adobe Photoshop i Adobe Lightroom. Następnie każdy z uczestników samodzielnie pod jego okiem będzie pracował na swoich zdjęciach wykonanych dzień wcześniej lub na zdjęciach, które otrzyma od Łukasza.

Dla kogo jest ten warsztat?

Organizujemy je dla każdego, kto ceni piękno ludzkiego ciała i chciałby nauczyć się lub poprawić swoje umiejętności (fotograficzne i edycyjne) pod okiem mistrza jakim niewątpliwie jest Łukasz Malczewski.

Każdy uczestnik warsztatów powinien świadomie korzystać ze swojej lustrzanki, swobodnie poruszać się w programach tematycznych i jej ustawianiach.

Zajęcia z postprodukcji mają charakter praktyczny dlatego wymagamy, aby każdy uczestnik posiadał komputer (dzień drugi) z zainstalowanym oprogramowaniem (mogą być wersje demo) Adobe Photoshop i Lightroom oraz znał podstawowe funkcje tych programów (wersja demo do pobrania ze strony Adobe, link -> Wersje próbne programów Adobe).

Kiedy?

Warsztaty odbywają się w dniach 5 kwietnia i 6 kwietnia 2014 roku. Sobota i niedziela, godz. 10:00-17:00 z przerwą na lunch.

Prowadzący

Łukasz Malczewski to uznany w Polsce i na świecie fotograf. Jego prace zdobywają rokrocznie, wiele prestiżowych naród i wyróżnień. Po prostu mistrz w swojej profesji.

Cena?

Koszt uczestnictwa wynosi w zależności od wybranego przez uczestnika wariantu:

Dzień 1 – Fotografia Aktu – 900 zł brutto Dzień 2 – Postprodukcja – 500 zł brutto Dzień 1 i 2 (cena łączna) – 1200 zł brutto

Podane ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT 23%. Każdy uczestnik otrzymuje fakturę VAT potwierdzającą wpłatę i zakup szkolenia.

Podczas obu dni warsztatowych zapewniamy uczestnikom:

  • Zimne i ciepłe napoje (woda, soki, kawa i herbata),
  • Drobne przekąski i owoce,
  • Obiad w przerwie lunch’owej.

Gdzie?

Dzień 1– Fotografia Aktu:

„Studio 4 Piętro”

ul. Żelazna 54

00-852 Warszawa

Dzień 2 – Postprodukcja:

„Millenium Plaza Sp. z o.o.”

Aleje Jerozolimskie 123A,

02-017 Warszawa

Jak wziąć udział?

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie Formularza uczestnictwa.

Zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu lub odwołania warsztatów z przyczyn niezależnych od nas. W takim przypadku wszelkie wpłaty zostaną zwrócone.

]]>