Miło nam poinformować iż K2Photo nawiązało współpracę z Fundacją Sales Group Dzieciom. Jednym z elementów są reportaże foto i video z wizyty podopiecznych Fundacji w Centrum Nauki Kopernik.    

W sobotę 15 lutego mieliśmy przyjemność pracować z fantastyczną grupą podopiecznych Domu Małych Dzieci w Jaworze. Na początku mieliśmy małe kłopoty z nadążeniem za maluchami, które w przypływie emocji i radości biegały po całym CNK. Dobrze, że mieliśmy małego pomocnika w postaci Grzesia 😉

W końcu się udało i poniżej zamieszczamy kilka zdjęć. Potrzeba było trochę czasu, aby dzieciaki pozwoliły robić sobie zdjęcia – nabrać do nas zaufania, ale kiedy to się udało, miejsce na naszych kartach pamięci kończyło się w zastraszającym tempie. Po wyjściu z Centrum Nauki Kopernik okazało się iż zmęczeni są opiekunowie i my, ale dzieci na pytanie: Czy idziemy zwiedzać Starówkę?, całą grupą odpowiedziały: Taaaaakkkkk! Jest moc u małych bohaterów 🙂 Tak więc również podczas spaceru na Stare Miasto towarzyszyliśmy im z aparatem i kamerą, opowiadać po drodze o mijanych miejscach.

Praca z dzieciakami, które życie i los nie rozpieszcza sprawiła nam ogromną przyjemność i pozostanie na zawsze w pamięci. Naprawdę cieszmy się tym co mamy, bo ktoś gdzieś może tylko pozazdrościć nam tego co mamy. Warto pomagać, naprawdę. Patrząc po zdjęciach dzieciaki były zadowolone, przy okazji okazało się iż rośnie kilku miłośników fotografii 😉

Wkrótce na naszej stronie pojawi się więcej zdjęć i nagranie video z obu spotkań z dzieciakami. Natomiast już jutro 1 marca staniemy przed jeszcze większą grupą (prawie 80-cioro dzieciaków), będzie się działo!