http://k2photo.pl/magia-tanca/ Fri, 13 Feb 2015 21:15:48 +0000
http://k2photo.pl/?page_id=2958

Ballerina-8Zapraszamy na taneczne warsztaty fotograficzne. Podczas spotkania zajmiemy się tańcem w kilku jego odmianach, m.in balet, taniec towarzyski, jazz, modern, hip-hop… Będziecie mieli okazje wykonać zdjęcia tancerzy zarówno w typowych statycznych pozach tanecznych jak i podczas ruchu, które będą pełne dynamizmu i energii kiedy tancerze wykonywać będą obroty i skoki.

 

Ballerina-16Na warsztaty zaprosiliśmy tancerkę, która w swojej karierze występowała na deskach:

Teatr Wielki Opera Narodowa, Den Norske Opera&Ballett czy Teatr Buffo.

Jako solistka tańczyła m.in w przedstawieniach: „Dziadek do Orzechów”, „Alicja w krainie czarów”, „Spiąca królewna”, „Recognizing through dance”,…

Wśród nagród i wyróżnień posiada zdobyty w roku 2010 tytuł Mistrzyni Swiata w kategorii „jazz seniorzy”

     

Podczas warsztatów korzystać będziemy z różnych źródeł światła aby urozmaicić nasze spotkanie i dać Wam możliwość fotografowania zarówno przy świetle błyskowym jak i ciągłym filmowym (kino flo). Różnorodne ustawienia świateł pozwolą Wam na zbudowanie sporego i zróżnicowanego portfolio.

  Ballerina-11Dla kogo jest ten warsztat?

Organizujemy je dla każdego, kto ceni piękno tańca i tancerza, każdego kto chciałby nauczyć się lub poprawić swoje umiejętności (fotograficzne) wykorzystania różnorodnego oświetlenia.

Każdy uczestnik warsztatów powinien świadomie korzystać ze swojej lustrzanki, swobodnie poruszać się w programach tematycznych i jej ustawianiach.

Kiedy?

Warsztaty odbywają się w dniu 14 marca 2015 roku – sobota, godz. 10:00-17:00.

Cena?

Koszt uczestnictwa wynosi : 449 zł

Podane ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT 23%.

      Podczas warsztatów zapewniamy uczestnikom:Ballerina-1
  • Zimne i ciepłe napoje (woda, soki, kawa i herbata),
  • Drobne przekąski i owoce,
  • Ciepły posiłek w przerwie lunch’owej.
Gdzie? „Studio Magazyn” ul. Kolejowa 8/10 01-217 Warszawa Jak wziąć udział? Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie Formularza uczestnictwa, oraz wpłatę zaliczki w wysokości 40% kosztu warsztatów. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu lub odwołania warsztatów z przyczyn niezależnych od nas. W takim przypadku wszelkie wpłaty zostaną zwrócone.]]>