Zapraszamy do udziału w naszych spotkaniach plenerowych z fotografią. Organizujemy wyjazdy zarówno krajowe jak i zagraniczne. Nasze plenery fotograficzne to przede wszystkim inne spojrzenie na odwiedzane miejsca, to nie turystyczna przygoda, ale fotograficzna wyprawa.
Pokażemy Wam miejsca, których nie odwiedzają przewodnicy turystyczni, będziemy budzić Was o świcie i nie pozwolimy zasnąć przed zachodem słońca, aby przy odpowiednim oświetleniu ukazać uroki danego miejsca.

Zapraszamy m.in do słonecznej Toskanii pełnej plenerów filmowych („Gladiator”, „Angielski Pacjent”, saga „Zmierzch”, itp.),

Toskania

czerwiec_2013-6246.jpg

Do magicznego Maroka z klimatycznymi miejscami (kolorowe farbiarnie  w Fez, magiczny Marrakesz z słynnym placem Dżamaa al-Fina – zdjęcia o zmierzchu i kolacja z rodowitymi mieszkańcami Maroka, najpiękniejsze miasto nad oceanem As-Sawira, słynną Casabllankę, która Was zaskoczy (nas bardzo), przepiękną stolicę Rabat, górski Szafszawan i kilka innych bardzo ciekawych miejsc)

Maroko

Do Białowieży na zielone łowy, podczas których pokażemy jak podchodzić dzięki zwierzęta aby sfotografować je inaczej niż zza ogrodzenia w ZOO.

Białowieża

białowieża2013_7.jpg

Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm jak i osób prywatnych.