Canon rozszerza linię kompaktowych aparatów o dwa nowe super zoomy — PowerShot SX600 HS oraz IXUS 265 HS. Oba modele są idealne dla początkujących fotografów. Oferują duży zoom, nowe tryby kreatywne oraz liczne opcje łączności, które ułatwiają uwiecznianie szczególnych chwil i dzielenie się nimi.

Aparaty PowerShot SX600 HS i IXUS 265 HS, które łączą imponujące obiektywy z dużym zoomem ładnymi kolorowymi i kompaktowymi korpusami. Dzięki ultraszerokokątnemu obiektywowi o ogniskowej 25 mm PowerShot SX600 HS umożliwia zarówno fotografowanie panoramicznych krajobrazów i rozległych scen, jak i robienie zbliżeń odległych obiektów — bez utraty jakości obrazu. 18-krotny zoom optyczny sprawdza się doskonale, kiedy użytkownik chce uwiecznić odległą akcję, a technologia ZoomPlus zapewnia wysoką jakość obrazu nawet przy 36-krotnym powiększeniu.

Aparat IXUS 265 HS wyposażony w obiektyw z 12-krotnym zoomem optycznym i zakresem ogniskowych 25-300 mm, który pozwala na robienie zdjęć z bardzo szerokim albo bardzo wąskim, charakterystycznym dla teleobiektywu, polem widzenia.

Wysoka jakość obrazu za każdym razem

Zaawansowany i szybki procesor DIGIC 4+ cechuje się wyjątkowo krótkim czasem reakcji. System HS łączy procesor z 16-megapikselową matrycą CMOS o wysokiej czułości, pozwalając na robienie szczegółowych zdjęć w każdych warunkach oświetleniowych.

Fotografuj, udostępniaj, zdalne sterowanie

Aparaty PowerShot SX600 HS i IXUS 265 HS pozwalają szybko i łatwo udostępniać zdjęcia w sieciach społecznościowych lub zapisywać w chmurze. Specjalny przycisk Mobile Device Connect umożliwia szybkie połączenie ze smartfonem, a obsługa NFC jeszcze bardziej ułatwia podłączanie aparatu do urządzeń mobilnych , co pozwala udostępnić zdjęcia w kilku prostych krokach.

Nowe opcje łączności zachęcają też do eksperymentów ze zdalnym fotografowaniem. Ta nowa funkcja pozwala fotografować z odległości nawet pięciu metrów od aparatu i zmieniać ustawienia za pomocą smartfona lub tabletu.


Bądź kreatywny!

Funkcja Creative Shot, która rejestruje nawet sześć różnych wersji tego samego obrazu, każdą z innym, interesującym efektem. Do wyboru jest 46 kreatywnych efektów z czterech kategorii — zdjęcia monochromatyczne, retro, specjalne i naturalne. Funkcja Hybrid Auto rejestruje cztery sekundy materiału filmowego przed zrobieniem każdego zdjęcia.

Zawsze pod ręką – kompaktowa, kieszonkowa konstrukcja

PowerShot SX600 HS i IXUS 265 HS oba modele działają doskonale zarówno w dzień, jak i w słabym świetle. Aparat IXUS 265 HS ma stylową, metalową obudowę oraz obiektyw z dużym zoomem i dostępny jest w czterech kolorach do wyboru – fioletowy, różowy, srebrny lub czarny – a przy tym jest na tyle mały, że z łatwością mieści się w kieszeni. Oba aparaty posiadają duży, 7.5-centymetrowy (3-calowy) ekran PureColor II G LCD o wysokiej rozdzielczości (461 tys. punktów) ułatwia przeglądanie fotografii nawet w ostrym świetle słonecznym.