Zapraszamy na taneczne warsztaty fotograficzne. Podczas spotkania zajmiemy się tańcem w kilku jego odmianach, m.in balet, taniec towarzyski, jazz, modern, hip-hop…

Będziecie mieli okazje wykonać zdjęcia tancerzy zarówno w typowych statycznych pozach tanecznych jak i podczas ruchu, które będą pełne dynamizmu i energii kiedy tancerze wykonywać będą obroty i skoki.Na warsztaty zaprosiliśmy tancerkę, która w swojej karierze występowała na deskach:

Teatr Wielki Opera Narodowa, Den Norske Opera & Ballett czy Teatr Buffo. Jako solistka tańczyła m.in w przedstawieniach: „Dziadek do Orzechów”, „Alicja w krainie czarów”, „Spiąca królewna”, „Recognizing through dance”,… Wśród nagród i wyróżnień posiada zdobyty w roku 2010 tytuł Mistrzyni Swiata w kategorii „jazz seniorzy”.

Podczas warsztatów korzystać będziemy z różnych źródeł światła aby urozmaicić nasze spotkanie i dać Wam możliwość fotografowania zarówno przy świetle błyskowym jak i ciągłym filmowym (kino flo). Różnorodne ustawienia świateł pozwolą Wam na zbudowanie sporego i zróżnicowanego portfolio.Dla kogo jest ten warsztat?

Organizujemy je dla każdego, kto ceni piękno tańca i tancerza, każdego kto chciałby nauczyć się lub poprawić swoje umiejętności (fotograficzne) wykorzystania różnorodnego oświetlenia.

Każdy uczestnik warsztatów powinien świadomie korzystać ze swojej lustrzanki, swobodnie poruszać się w programach tematycznych i jej ustawianiach.

Kiedy?

Najbliższy termin zostanie podany na tej stronie. Jeśli jesteś zainteresowana/-y napisz do nas zapytaj@k2photo.pl

Podczas warsztatów zapewniamy uczestnikom:

  • Zimne i ciepłe napoje (woda, soki, kawa i herbata),
  • Drobne przekąski i owoce,
  • Ciepły posiłek w przerwie lunch’owej.

Gdzie?

Miejsce zostanie podane w momencie ogłoszenia nowego terminu warsztatów.

Jak wziąć udział?

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie Formularza uczestnictwa, oraz wpłatę zaliczki w wysokości 40% kosztu warsztatów.

Zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu lub odwołania warsztatów z przyczyn niezależnych od nas. W takim przypadku wszelkie wpłaty zostaną zwrócone.